Kļūstiet par Microsoft 365 programmu ekspertu jau šodien!

Noskatieties video un iepazīstieties ar piedāvājumu zemāk

Īpašais piedāvājums

Kursu moduļu komplekti digitālo prasmju pilnveidošanai

Excel no iesācēja līdz lietpratējam

Microsoft Excel kursi zināšanu pilnveidošanai. Pēc visu 3 kursu apguves brīvi pratīsiet strādāt ar visa veida un tipa datiem, pielietot loģiskās un aprēķina formulas, kā arī veidot vizuāli pārskatāmas atskaites. Kurss veidots un strukturēts tā, ka mācības var uzsākt bez priekšzināšanām un strauji virzīties uz prasmīga lietotāja līmeni. Video lekcijas ar praktiskajiem uzdevumiem un pašpārbaudes jautājumiem.
excel kursi

Word, PowerPoint, Teams: Microsoft Office trīs vienā

Trīs Microsoft 365 produktu kursi, kuri nepieciešami katram speciālistam ikdienas darbā. Prasme formulēt un atainot savas domas dokumentos, vizuāli krāšņi un precīzi izstāstīt un prezentēt savas idejas, kā arī prasmīgi komunicēt ar kolēģiem un sadarbības partneriem ikdienā. Kursa komplekts nodrošina 3 pieprasītākās programmas darba tirgū, konkurētspējas veicināšanai. Video lekcijas ar praktiskajiem uzdevumiem un pašpārbaudes jautājumiem.
microsoft office kursi

Video kursi paver jaunas iespējas

 • Elastība

  Iespēja mācīties sev ērtā laikā, vietā un savā tempā, pielāgot mācības savam darba grafikam, atkārtot video vairākas reizes un iepauzēt ja nepieciešams

 • Kvalitāte

  Tēmas ir strukturētas loģiskos blokos, video demonstrācijas papildinātas ar praktiskiem uzdevumiem. Tā saturu veidojuši sertificēti un pieredzējuši datorprasmju pasniedzēji

 • Sertifikāts

  Katra kursa beigās ir tests, kuru veiksmīgi izpildot, iegūsiet sertifikātu ar apliecinājumu par kursa apgūšanu

Atsauksmes

Sarmīte

Skaidrojumi bija īsi un konkrēti, nebija lieka laika patēriņa uz citām lietam, kā tas būtu klātienes kursos. Varēja pielāgot kursa apguvi sev ērtos laikos un tempos.

Guntars

Lai gan ikdienā izmantoju Teams, mācoties bija daži mazie knifiņi, kuriem nebija pievērsta uzmanība, bet video tie tika parādīti, izskaidroti.

Jānis

Precizitāte stāstījumā. It kā lēns stāstījums, bet viela virzās uz priekšu strauji. Labs kurss tieši mācoties pašam. Ļot liela priekšrocība ir iespēja atkārtoti skatīties un darīt līdz sarežģītākajās vietās.

Gita

Nebiju iepriekš apguvusi un strādājusi ar PowerPoint, tādēļ viss likās interesants. Visvairāk novērtēju to, ka šobrīd pati spēju izveidot prezentāciju (tas gan iet lēnām) un pievienot tai gan diagrammas, gan tabulas, gan attēlus, gan visas interesantās lietiņas, kas prezentāciju padara saistošu. Super palīdzēja praktiskie uzdevumi.

Andris

Pasniedzēja spēja izskaidrot saprotami. Vislabākais video kursam ir tas, ka ir iespēja, ka varu video apstādināt vai sākt no sākuma, un ka varu to apgūt jebkurā sev vēlamā laikā.

Sintija

Patika video kursi, jo varēju atsvaidzināt zināšanas vai "pārlēkt" pāri tam, ko ikdienā izmantoju.

Kas mācību dalībniekiem video kursos patīk visvairāk


Kā dalībnieki vērtē patstāvīgu mācību apguvi


Lielākais ieguvums mācību laikā


Ieteikumi citiem mācību dalībniekiem


Biežāk uzdotie jautājumi

 • Kā notiek kursa apguve?

  Pēc kursu moduļu komplekta iegādes kursi automātiski būs pieejami Jūsu izveidotajā kontā. Dodieties uz sadaļu "MANA DARBA VIRSMA", kur atradīsiet visus iegādātos kursus. Spiežot uz pogas "Sākt kursu", tiks atvērts video kurss. Kursa tēmas strukturētas loģiskos blokos. Video demonstrācijas papildinātas ar praktiskiem uzdevumiem. Kursa progress saglabājas, tāpēc Jums ir iespēja sekot līdzi apgūtajam mācību kursa apjomam un turpināt no tās pašas vietas, kur apstājāties pēdējā reizē.

 • Kāpēc izvēlēties tieši šos video kursus?

  Mēs esam profesionāls tehnoloģiju mācību centrs ar vairāk nekā 25 gadu praktisku pieredzi apmācību jomā. Pie video kursu izstrādes ir strādājuši kompetenti un pieredzējuši pasniedzēji, kuri ikdienā strādā ar dažādu līmeņu mācību dalībniekiem. Mūsu pasniedzēju kompetence un uzkrātā pieredze atainojas kvalitatīvajos kursa materiālos un struktūrā, secīgo darbību paskaidrojumos un uzdevumos, kā arī stāstījuma precizitātē un valodā. Mūsu kursi ir izstrādāti ikvienam, kas vēlas papildināt vai atjaunot zināšanas pašmācību ceļā, mācoties sev ērtā tempā, vietā un laikā.

 • Cik ilgi kurss būs pieejams?

  Kursa pieejamība nav ierobežota. Tas nozīmē, ka video kursu saturs Jums būs pieejams uz neierobežotu laiku un varēsiet apgūt jebkurā sev ērtā laikā, vietā un pat laika posmā.

 • Vai pērc kursa apguves saņemšu sertifikātu?

  Pēc kursa apguves un veiksmīgi nokārtota noslēguma testa, saņemsiet apliecinājuma sertifikātu par apgūto kursu. Kad visi video kursa materiāli būs pabeigti, tiks piedāvāts aizpildīt noslēguma testu. Tajā ir jāatbild pareizi uz vismaz 70% jautājumu, lai saņemtu apliecinājuma sertifikātu. Jāpiemin, ka sertifikātu varēsiet saņemt tikai tad, kad visās sadaļās būsiet noklikšķinājuši “Pabeigt un turpināt” . Tad sertifikāts tiks automātiski uzģenerēts un Jums būs iespēja to lejupielādēt savā datorā PDF formātā.

 • Vai būs iespējams uzdot jautājumu, ja kursa apguves laikā būs kas nesaprotams?

  Kurss ir izstrādāts tā, lai caur praktiskajiem uzdevumiem un atkārtojot video lekcijas, Jūs atrastu atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem jau kursa apguves procesā. Ja tomēr kaut kas paliek neskaidrs, tad droši varat rakstīt mums uz e-pastu kursi@dzc.lv.

 • Kā var norēķināties par kursiem?

  Norēķināties var ar bankas maksājuma karti caur Stripe, kas nodrošina 100% drošu pirkumu, vai bankas pārskaitījumu. Lai saņemtu rēķinu, rakstiet ziņu uz kursi@dzc.lv. Jums nepieciešams rēķinā iekļaut rekvizītus vai Jūsu darba vieta veiks apmaksu par mācību kursiem, lūgums mums rakstīt uz kursi@dzc.lv, norādot vajadzīgos rekvizītus un rēķinu sagatavosim un nosūtīsim vienas darba dienas laikā.

 • Vai maksu par kursiem varu norādīt kā attaisnojošos izdevumus gada ienākumu deklarācijā nodokļu atgūšanai?

  Tā kā esam oficiāli esam reģistrēta izglītības iestāde un Jūsu izvēlētie kursi ir atbilstoši darba pienākumu veikšanai, maksu par kursiem Jums ir iespēja atgūt no valsts, iesniedzot to VID EDS ikagdējā iedzīvotāju ienākuma nodokļa atmaksa.

 • Neatradāt savu jautājumu?

  Rakstiet mums uz kursi@dzc.lv vai zvaniet pa tālruni 25496807.