Par mums

Mēs esam viens no vadošajiem programmizstrādes, e-kursu izstrādes un IT apmācību uzņēmumiem Latvijā ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi. Šajā laikā esam atbalstījuši gan lielus, gan mazus, gan vidējus uzņēmumus, palīdzot tiem strādāt gudrāk. Mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti apliecina ISO 9001:2015 standarta kvalitātes sertifikāts, kā arī esam Microsoft zelta sertificētais partneris (Gold Certified Partner). 

Vēsture

Datorzinību centrs dibināts 1996. gada 6. septembrī. Kopš dibināšanas uzņēmuma darbības galvenie virzieni ir konsultācijas informāciju tehnoloģiju jomā, informācijas tehnoloģiju mācības un izdevējdarbība (mācību grāmatas par datoru programmnodrošinājumu). 

Sākot ar 1999. gadu, mēs paplašinājām savu profesionālo darbību, pievēršoties arī informācijas sistēmu izstrādei, ieviešanai un integrācijai, IT infrastruktūras risinājumu un ieteikumu izstrādei, datortehnikas piegādei un apkalpošanai, kļūstot par pilna servisa IT kompāniju, ko šodien atpazīst klienti, jomas eksperti un biznesa partneri.  

2013. gadā mūsu uzņēmums tika pārstāvēts Microsoft Zelta partneru balvu pasniegšanas ceremonijā ASV, kur saņēmām prestižo Microsoft Gada partnera titulu kopā ar labākajiem jomas ekspertiem pasaulē. Savukārt 2015. gada Microsoft partneru konferencē mēs tikām izcelti kā labais piemērs uz mākoņtehnoloģijām veidotu dokumentu vadības risinājumu jomā . 

Savas darbības laikā esam palīdzējuši apgūt tehnoloģijas un ieviest biznesa procesu sistēmas atbalsta IT risinājumus, būvniecības, finanšu, tirdzniecības un citu nozaru uzņēmumiem, vairumtirdzniecības uzņēmumiem, valsts uzņēmumiem, būvniecības uzņēmumiem un publiskā sektora pasūtītājiem.

Vērtības

  • KVALITĀTE. Mūsu sniegto pakalpojumu kvalitātes apliecinājums ir ISO 9001:2015 standarta kvalitātes sertifikāts. Augstais atbildības līmenis un rūpīgums, ko izmantojam katrā projektā, kuru izstrādājam. Mēs rūpīgi sekojam līdzi, lai mūsu produkti un pakalpojumi tiktu izpildīti visaugstākajā kvalitātē.

  • KOMPETENCE. Mūsu komandā strādā IT jomas eksperti, taču pat visizcilākie prāti nedrīkst apstāties attīstībā. Tāpēc ik gadu mūsu darbinieki apgūst aizvien jaunas prasmes, lai turpinātu būt kompetenti strauji mainīgajā digitālajā jomā. Arī katras klienta vēlmes un nepieciešamības liek mums paplašināt savu redzes loku un zināšanas.

  • SADARBĪBA. Mūsu klienti visaugstāk vērtē sadarbību, uzsverot augsto profesionalitāti un spēju sadarboties. Mums katrs klients ir svarīgs, tāpēc sadarbībai vienmēr pieejam ar visaugtāko atbildību un pienākuma sajūtu. Mēs strādājam, lai tiktu izprastas katra klienta biznesa vajadzības un sniegtas tās zināšanas un rīki, kas ļautu mūsu klientiem būt produktīvākiem un sasniegt mērķus.

  • INOVĀCIJAS. IT joma pati par sevi ir inovatīva un attīstās ik minūti, tāpēc likumsakarīgi, ka arī mūsu uzņēmums ir atpazīstams ar savu spēju radīt inovācijas nozarē. Mums ir svarīgi būtu inovatīviem, lai ietu līdzi laikam un piedāvātu saviem klientiem aktuālāko tehnoloģiju nozarē.

Mērķis

Par savas darbības galveno mērķi esam noteikuši klientu vajadzību izpratni, ļaujot tiem gūt maksimālo atdevi no investīcijām informācijas tehnoloģijās. Tādēļ mūsu darbs ir orientēts uz mūsdienīgu un perspektīvu informācijas tehnoloģiju risinājumu izstrādi un ieviešanu. 

Vīzija

Tehnoloģijas ar katru dienu kļūst par arvien nozīmīgāku mūsu ikdienas sastāvdaļu. Uzņēmumi apzinās, ka bez tehnoloģiju iesaistes biznesa procesos būs grūti augt, veiksmīgi attīstīties un pārvarēt izaicinājumus. Mūsu vīzija ir atvieglot darbu uzņēmumiem tur, kur to iespējams paveikt ar tehnoloģiju palīd, ietaupot laiku un resursus, nozīmīgāku darbu veikšanai.  

Ko mēs piedāvājam?

  • Informācijas sistēmu projektēšanu, izstrādi, ieviešanu un uzturēšanu (datubāzes, datu noliktavas un analīze, Web lietojumprogrammatūra);

  • Datorapmācības Microsoft Office, kā arī pasūtītāja vajadzībām projektētām informācijas sistēmām tiešsaistē, klātienē un video formātā;

  • E-mācību sistēmu izstrādi un ieviešanu;

  • E-mācību satura izstrādi;

  • IT profesionāļu sertifikācijas pakalpojumus (Prometric, EXIN un Pearson VUE autorizēts testēšanas centrs);

  • IT konsultācijas.