Attālinātā jeb neklātienes mācīšanās nu jau kļuvusi par ierastu ikdienas daļu, un šai izglītības formai ir gana daudz priekšrocību – mācīties sev ērtā laikā, vietā un savā tempā, pielāgot mācības savam darba grafikam, atkārtot video vairākas reizes un iepauzēt ja nepieciešams.

Excel 1

Šis video kurss ieliks drošus pamatus Excel uzsākšanā un lietošanā – iepazīstinās ar programmas iespējām informācijas apstrādē – kā veikt aprēķinus un kā attēlot skaitlisku informāciju grafiskā veidā.

Excel 2

Video kursā atklājiet Microsoft Excel iespējas informācijas apstrādē – kā veikt aprēķinus ar vienkāršām un sarežģītākām funkcijām, kā atpazīt un novērst kļūdas, kā šķirot un kārtot datus, lai tos analizētu. Lai veiksmīgi apgūtu kursu, vēlamas pamata iemaņas darbā ar Microsoft Excel.

Excel 3

Video lekciju kursā Jūs uzzināsiet, kā izmantot dažādas formulas un funkcijas - datu grupēšanu un konsolidēšanu, uzmeklēšanas funkcijas VLOOKUP un XLOOKUP lietošanu, darblapas šūnu aizsardzību, dažādās veidņu iespējas - un tas viss noderēs gan darba ikdienā, gan profesionālajā izaugsmē. Lai veiksmīgi apgūtu kursu, vēlamas pamata iemaņas darbā ar Microsoft Excel.

Word

Pēc video kursu apgūšanas, pratīsiet efektīvi un ātri sagatavot dažādus dokumentus, pārzināsiet dokumentu noformēšanas pamatprincipus, kuri palīdzēs Jums ikdienas darbu veikšanā.

PowerPoint

Apgūstot šo video kursu, iegūsiet nepieciešamās prasmes, lai izveidotu mūsdienīgas un efektīvas prezentācijas. Video kursā apgūsiet kā veidot prezentācijas no šabloniem, kā pielāgot dizainu, noformēt tekstu un slaidu izkārtojumu, kā arī daudzas citas noderīgas nianses prezentāciju veidošanā.

OneDrive

Kurss iepazīstinās ar tiešsaistes failu glabātuves Microsoft OneDrive sniegtajām iespējām sava ikdienas darba organizēšanai.

Teams

Kurss iepazīstinās ar programmas Microsoft Teams iespējām efektīvai saziņas nodrošināšanai, kas dos iespēju ērti sadarboties ar kolēģiem, draugiem un sadarbības partneriem.

Video kursi paver jaunas iespējas

Mūsu pieredzējušo kursu pasniedzēju izstrādātie video kursi satur īsus mācību video, kurus papildina praktiski demonstrējumi un pašpārbaudes uzdevumi. Katra kursa beigās varēsiet izpildīt testu, lai iegūtu sertifikātu ar apliecinājumu par kursa apgūšanu. Video kursi pieejami latviešu valodā personalizētā mācību platformā.

  • Vērtīgs saturs

  • Elastība

  • Mobilitāte

  • Progresa atskaite

  • Efektivitāte

  • Sertifikāts

Klientu atsauksmes

Par labāko apliecinājumu savam darbam uzskatām mūsu klientu atsauksmes

"Saprotami skaidrojumi demonstrācijās un iespēja apstādināt video vai sākt to no sākuma. Saturu var apgūt jebkurā sev vēlamā laikā. "

Inita Šulta, SIA “Rīgas Ūdens” transporta plānošanas tehniķe  Rīgas ūdens logo 

"Profesionāli veidoti un saprotami video, kuros tēma tiek skaidrota ar piemēriem. Patīk, ka var līdzdarboties – izmēģināt pašam." 


Jānis Rozenblats, SIA “Rīgas ūdens” jaunākais projektu vadītājs Rīgas ūdens logo


"Video kursu priekšrocība ir iespēja jebkurā brīdī video apturēt, lai noskatītos to vēlreiz."


Vita Rubene, SIA "Rīgas ūdens" iepirkumu speciālisteRīgas ūdens logo


"Man ļoti patika, kā video kurss ir izveidots - ļoti kvalitatīvi, pārdomāti un, galvenokārt, ērti, lai mācītos." 

Dana Kristiāna Skrupska, nodibinājuma "Iespējamā misija" projektu vadītāja

Iespējamā misija logo

"Visvairāk šo mācību laikā es novērtēju to, ka video kursi respektē manu darba tempu, manu intensitāti un to, kādas ir manas vajadzības pašreizējā brīdī. Es novērtēju, ka man bija iespēja mācīties to sadaļu, to tēmu, kas man bija aktuāla konkrētā brīdī, līdz ar to es pati varēju izveidot savu secību, kādā apgūt video kursu. Sadarbība ar Datorzinību centru bija izcili cieņpilna."


Ramona Urtāne, nodibinājuma "Iespējamā misija" valdes priekšsēdētājaIespējamā misija logo